Długopisy reklamowe – czym kierować się przy ich wyborze?

Posted on

Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe

Długopis to jeden z produktów, którego nie może zabraknąć w żadnym biurze. Jest on bowiem nieodłącznym elementem podczas robienia notatek, zapisywania pomysłów czy podpisywania umów. Taki produkt wykorzystać można również w domu – robiąc listy zakupów lub rozwiązując krzyżówki. Długopis doskonale sprawdza się w roli nośnika reklamy, a to ze względu na jego uniwersalność, ponadczasowość oraz niską cenę. Na powierzchni takiego produktu znaleźć może się logo marki, jej hasło reklamowe czy dane teleadresowe. Warto, aby całość była utrzymana w kolorach charakterystycznych dla danej marki, co przyczyni się do zwiększenia jej rozpoznawalności i utrwalenia jej pozytywnego wizerunku w oczach klientów. Czym kierować się wybierając taki produkt? Odpowiedź – poniżej.Idealne długopisy reklamowe to takie, które są estetyczne, wytrzymałe i dobrze leżą w dłoni. Tego typu produkty różnić mogą się od siebie między innymi kolorem wkładu. Najczęściej jest on niebieski, lecz spotkać można się również z czarnymi, zielonymi czy czerwonymi. Ostatnie z nich doskonale sprawdzą się do nanoszenia poprawek. Ciekawym produktem jest długopis z wkładem olejowym, który doskonale sprawdzi się podczas pisania na papierach typu szorstkiego. Warto tu również wspomnieć o cienkopisach z fibrową końcówką gwarantującą dużą lekkość pisania. należy tu jedynie zdawać sobie sprawę z faktu, iż tego typu produktu mają miększe zakończenie niż inne dostępne na rynku przyrządy piśmiennicze, a co za tym idzie – łatwiej mogą uleć deformacji na skutek zbyt mocnego naciskania na kartkę. Cienkopisy nie znajdą zastosowania w przypadku druków samokopiujących, a to ze względu na fakt, że w większości przypadków uzyskana kopia będzie nieczytelna.

Wybierając długopisy reklamowe należy zdecydować, czy chcemy aby miały one skuwkę, czy też może wolimy, aby włączały się one po uprzednim naciśnięciu przycisku. Na rynku spotkać można się także z produktami, których tusz można zetrzeć przy pomocy specjalnej gumki. Osoby, którym nieobojętny jest los naszej planety, zdecydować mogą się na zakup długopisu wykonanego z materiałów przeznaczonych do recyclingu.

Warto również zdawać sobie sprawę z faktu, iż na rynku dostępne są specjalne Długopisy reklamowe stworzone z myślą o osobach leworęcznych, które różnią się nieco budową od ich tradycyjnych wersji.

Tags: , ,